Apie

Antrasis. Antrokas. Sekundė. Double….

Taip aš ieškau savo naujo gyvenimo etapo vardo. Mano vardas Evaldas. Tiksliau man mama davė tokį vardą. Man yra virš 40 metų. Dar kol kas sunku suvokti šį skaičių. Bet man virš 40 metų. Aš perėjau skyrybas. Taip, buvau santuokoj, kuri baigėsi. Ir dabar turiu eiti toliau.

Kaip ir kur, dar nežinau. Bet pradedu nuo paprasto žingsnio – duoti sau naują vardą. Kol kas save vadinu Antrasis Evaldas. Taip, turiu profesiją. Bet labiausiai noriu, kad mano profesija manęs “nereguliuotų”, o labiausiai norėčiau, kad profesija iš manęs neatimtų mano asmeninio gyvenimo.

Taip, turiu pavardę. Karmaza. Man ji patinka. Ji yra mano raktas į mano giminę. Ir jie yra mano. Broliai, seserys, tėvai, pusbroliai, pusseserės. Na ir dėdės su dėdienėmis.

Bet čia aš esu antrasis Evaldas. Čia aš ieškau savo naujo veido, kaip toliau gyventi. Ar gal tiksliau pasakyti, kaip pradėti gyventi. Tą asmeninį gyvenimą, kuris kažkur buvo, bet labai nedidelis.

Mano asmeninis gyvenimas? Aš nujaučiu, kad jis yra labai keistas, nesusijęs nei su mano profesija, nei su mano gimine. Jis toks va mano.

Dėl to ir pasikviečiau internetus, kad galėčiau žingsnis po žingsnio geriau apibrėžti. Žinau, kad rašau kažkam, kurio nepažįstu. Bet labiausiai noriu pasakyti, kad dabar turbūt rašau sau. Kuriu save.
Pažiūrėkim, kas gausis.

Antrasis, antrokas….

Advertisements